Zobrazit katalog
Novinky / Akce

Novinky / Akce

 

Travní traktory s dárkem v hodnotě 3 480 Kč

 

Máme skladem travní traktory VARI RL 84 H a RL 98 H, také dvouválcový traktor RL 98 HW. Cena traktorů se snížila a také jako dárek ZDARMA ke každému traktoru dostanete kompletní mulčovací sadu v hodnotě 1 990 Kč a automatickou nabíječku baterie v hodnotě 1 490 Kč. Ušetříte tak 3 480 Kč! A to už se vyplatí! 

20230103_132326_změna velikosti

..............................................................................................................................................................................................................................................

EKO DOTACE 6 000 Kč na pohonné jednotky VARI

EKO DOTACE 6 000 Kč na pohonné jednotky VARI

1.2.2021
 

Oblíbená akce EKO DOTACE byla znovu obnovena.

"VYMĚNIT STARÝ MOTOR ZA NOVÝ TEĎ VYPLATÍ SE U VARI" je hlavní motto velké akce pro zákazníky, tzv. EKO DOTACE na pohonné jednotky VARI.

  • Vlastníte starší TERRU nebo VARI System?
  • Máte problémy se startováním letitého dvoutaktního motoru?
  • Zdědili jste kompletní vari, kde motor již dosloužil?
  • Nebaví vás neustále opravovat náladový dvoutaktní motor?
  • Chcete vyměnit starý, neekologický, smradlavý dvoutakt za moderní, silný čtyřtaktní motor s nízkou spotřebou?

Odpovíte si na většinu otázek kladně? MÁME ŘEŠENÍ!


PRÁVĚ PRO VÁS JE URČENA AKCE EKO DOTACE 6 000 KČ OD VARI. Pokud ke svému nejbližšímu prodejci dopravíte svůj starý, třeba i nefunkční, dvou či čtyřtaktní motor s řídítky a odstředivou spojkou 80 mm (tzn. pohonné jednotky používané na strojích TERRA nebo VARI Systemu; akceptujeme i pohonné jednotky pro pohon TERRA nebo VARI Systemu od jiných výrobců), získáte v rámci EKO DOTACE slevu 6 000 Kč na nákup nové pohonné jednotky PJGCVx200 včetně nových řídítek, příruby a spojky.

Získáte novou pohonnou jednotku s čtyřtaktním motorem HONDA GCV200 včetně plné záruky za skvělých 19 990 Kč s DPH.

Do EKO DOTACE je také zařazena pohonná jednotka PJCV224 s motorem KOHLER COMMAND PRO CV224, která bude dostupná koncem první poloviny roku 2021. 

Vaše TERRA nebo VARI-System dostane nové srdce.

Objednané motory v rámci EKO DOTACE budou vykryty za podmínek platných v době objednání.

..............................................................................................................................................................................................................................................

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA HONDA

Zaregistrujte svůj nově zakoupený stroj HONDA a získejte na něj záruku až 5 let!

Registrujte se na www.hondastroje.cz/registrace-stroje nebo použijte přiložený QR kód.

Od 1.1.2021 na všechny typy strojů HONDA importovaných do ČR prostřednictvím oficiálního importéra, a prokazatelně prodaných jako nové v síti registrovaných prodejců Honda, poskytuje importér možnost prodloužení záruční doby až na dobu 5 let, při splnění určených podmínek, především však registrací zakoupeného stroje do 30 dnů od data nákupu na webových stránkách www.hondastroje.cz.

 


Novinka
V akci
Dle ceny